7 stycznia 2016

Rejsy stażowe

Zapraszamy na wyprawę po pięknych zakątkach Bałtyku. Rejs stażowo-rekreacyjny, łączy możliwość poznawania sztuki żeglowania, zdobywania stażu oraz spędzenia wspaniałego wypoczynku.

Organizowane przez nas wydarzenia są rejsami, w których uczestnicy są nie tylko pasażerami, ale stanowią załogę. Oznacza to, że biorą oni udział w obsłudze jachtu, przygotowywaniu posiłków i innych zajęciach żeglarskich, ale nie są wymagane żadne kwalifikacje czy też doświadczenie żeglarskie. Podczas każdego rejsu doświadczony kapitan, prowadzi jacht, szkoli i instruuje załogantów. Posiłki są przygotowywane przez załogę na jachcie, pod okiem kapitana.

Kapitan zawsze dokłada starań, aby zrealizować program rejsu, nie jest to jednak zagwarantowane z uwagi na możliwość wystąpienia skrajnie niekorzystnych warunków meteorologicznych uniemożliwiających żeglugę w zaplanowanym kierunku lub powodujących bardzo niekomfortowe żeglowanie. DLA KOGO? Wyprawa polecana osobom chcącym zdobyć staż i doświadczenie. Każdy członek załogi otrzymuje „opinię z rejsu” honorowaną przez PZŻ oraz wpis do książeczki żeglarskiej. Rejs jest skierowany także dla osób chcących po prostu ciekawie spędzić czas pod żaglami, a niekoniecznie planują zdobyć uprawnienia żeglarskie. Od uczestników rejsu nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego ani patentów żeglarskich.

CO WARTO ZABRAĆ NA REJS? Nie wiesz jak spakować się na rejs? Sprawdź listę tutaj.

CENA ZAWIERA

– koję na jachcie,

– ubezpieczenie NNW/KL,

– usługi kapitana,

– podstawowe szkolenie żeglarskie,

– gaz do kuchenki.

CENA NIE ZAWIERA

– wyżywienia, opłat portowych i paliwa,

– korzystania z płatnych natrysków w marinach.

-dojazdu

rejsy-koalicja_57

rejsy-koalicja_09

rejsy-koalicja_57


TERMINY