7 stycznia 2016

Czarter jachtu „Koalicja”

Chcesz spędzić niezapomniany czas na wodzie – czarter jachtu Koalicja to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji sprawdzony na Bałtyku, pełnomorski jacht, dzięki któremu wybierzesz się w ciekawe miejsca i przeżyjesz najpiękniejsze chwile w swoim życiu.
Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki czarteru jachtu. Niezależnie od długości rejsu i od ilości osób biorących w nim udział nasza łódź jest zawsze świetnie przygotowana do wyprawy. Zapewniamy całkowite wyposażenie jachtu oraz pełną gotowość do wyruszenia w rejs.

Możecie Państwo całkowicie samodzielnie zaplanować swój rejs, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc te plany zrealizować. Szczegóły dotyczące rejsu zawsze ustalamy w sposób indywidualny.

W naszej ofercie mamy również czartery godzinowe, w czasie których można zorganizować wycieczki jachtem po zalewie szczecińskim lub inną aktywność np. lekcje manewrów i obsługi jachtu, czy niecodzienne sesje zdjęciowe. Więcej informacji, znajdziesz tu.

BEZPIECZEŃSTWO
Jacht Koalicja wyposażona jest w środki ratunkowe (tratwa, kamizelki, koła ratunkowe z pławą świetlną, radiopława naprowadzająca EPIRB, zestaw pirotechniki)  i żeglarskie oraz jest objęta  ubezpieczeniem.

WYPOSAŻENIE
Na pokładzie jachtu znajdują się 3 kajuty mieszczące po 2 osoby każda. Na jachcie znajdują się 2 kabiny sanitarne z WC, umywalką oraz prysznicem z ciepłą wodą. Dużą zaletą jachtu jest to, że messa śmiało może zostać wykorzystana jako sypialnia dla 2 osób, podczas gdy w ciągu dnia sprawdza się jako jadalnia i miejsce do wypoczynku.
Kambuz łodzi jest bardzo dobrze wyposażony, posiada lodówkę, trzy palnikową kuchenkę gazową, piekarnik, zlew z ciepła i zimną wodą. Do Państwa dyspozycji jest także zestaw naczyń, komplet garnków, sztućców itp.

DLA KOGO?
Wyczarterować jacht może każdy chętny na tę formę wypoczynku.
Usługa jest przeznaczona nie tylko dla osób posiadających uprawnienia do prowadzenie jachtów morskich.
Jeżeli nie posiadacie Państwo uprawnień, bądź też nie czujecie się na siłach aby bezstresowo i bezpiecznie poprowadzić cały rejs, to oferujemy sprawdzonych sterników. Wtedy rejs odbywa się z doświadczonym sternikiem, który czuwa nad bezpiecznym przebiegiem rejsu, podzieli się tajnikami sztuki żeglarskiej oraz wskaże ciekawe miejsca, warte obejrzenia.

PORT
Port, w którym mogą Państwo skorzystać z naszej oferty, znajduje się w Trzebieży.
Istnieje możliwość przeprowadzenia jachtu do wybranego przez Państwa portu, po indywidualnych wcześniejszych ustaleniach co do terminu i ceny.

CO ZABRAĆ W REJS?
Nie wiesz jak spakować się na rejs? Sprawdź listę tutaj.


Opis jachtu

Długość: 12,63 m
Szerokość: 3,94 m
Zanurzenie: 2,35 m

Powierzchnia podstawowa żagli: 62,47 m2
Powierzchnia spinakera: 113m2

Silnik moc i rok produkcji: 38KM 2014r.
Zbiornik paliwa: 210 l

Zbiornik wody: 500 l
Liczba koi: 8
Liczba kabin: 3
Liczba łazienek: 2

Plan jachtu koalicja

Więcej informacji

Go to Wyposażenie

Wyposażenie

Go to Wnętrze

Wnętrze

Go to Galeria

Galeria

Go to Aktualna pozycja AIS

Aktualna pozycja AIS